Kedim Tuvaletin Önüne İşiyor

Melihkartal

Merhaba uzun zamandır bir problemim var kedim kısır erkek tuvaletinde kaka varsa çişini hemen girişe yapıyor sorunu bir türlü çözemedim eskiden bazen unuttuğum oluyordu temizlemeyi 2 kaka 4-5 çiş de yapsa hepsi içindeydi ama 7-8 aydır durum böyle kakayı alırsam çişler hep içeride ama kaka varken kesinlikle çişini içeri yapmıyor tek yaptığı yer tuvaletin önü evin başka hiçbir yerine de yapmıyor.
Tuvaleti kapalı ama açık ta bıraksam yine de kaka varken yapmıyor ne yapabilirim bir fikri olan varsa çok sevinirim.

1 CEVAP

Tuvalet küçük geliyor olabilir mi? Veya 1 kedi için en az 2 tuvalet deniliyor. Strese girdiği için koku bırakmak niyetiyle de yapıyor olabilir. Bir diğer ihtimalde tuvaletin yeri hep aynı mıydı değişmişse yeri ondan da yapıyor olabilir