Kedim

yumi633

Merhaba benim 4 aylık bir ankara kedisi kedim var kendisi erkek ve hassas bi bunyeye sahip ayrıca aşırı uysal bir iki haftalıgına ailemin yanına gitmek ve keteyi de yanımda götürmek istiyorum ama ailemin bir de cingoz tekir bi yaramaz kedisi var luna dişi ve 4 yaşında. Ikisinin ayni anda aynı evde olmasi konusunda cekincelerim var ne olur hic gitmesem mi acaba

4 CEVAP

Mariana

Yan yana gelmemelerine dikkat edin bence kediniz hem hassas ve küçük :/ güvenilir arkadaşınız varsa evinize gelip baksın ama ben olsam kedimi yanıma alırdım bir iki hafta uzun süre. Bir de kediniz kete çok tatlı maşallah tam bir minnoş :)

zeynepgurgen

Başka bir kedi olmasa bile yer değişikliği kediler için stres kaynağıdır.

Canandisli

Yan yana gelmeseler bile kokulari alicaklar maalesef ankara kedileri diger kedilere gore daha az sosyal oluyormus ne kadar dogru bilmiyorum bir de hassas diyorsun bence baska bir cozum bulmalisiniz

yumi633

Bir arkadaşım cok fazla kedi bakıyor onu bi odada tut en iyisi dedi dayak yemesin yavrum :(