Kızgınlığa Girmiş Olabilir Mi

Hilaakey

kedim 8,5 aylık yaklaşık 3 aydır bakıyorum o yüzden pek bilgim yok bu konuda. normalde öyle her şey için miyavlamazdı sakin bi kediydi ama son 10 gündür biraz hırçınlaştı yüksek sesle uzun uzun miyavlıyor özellikle sabahları ve akşam 10-11 gibi.oyun oynarken arada ufak ufak ısırırdı artık ciddi zarar vermeye başladı ısırınca baya kanatıyor tırnaklıyor, hayır dediğimde dururdu artık dinlemiyor. maması suyu hep hazır kumu temiz sürekli de ilgileniyorum sıkılma ihtimali de yok geriye sadece kızgınlık dönemine girmiş olabilir mi acaba sorusu kaldı

5 CEVAP

zeynepgurgen

Evet büyük ihtimalle :)

yasement

Olabilir ama erkek kediyse baska belirtileri de var tek belirti buysa olmayabilir

Hilaakey

evet erkek kedim :)

onuralpaslan

benimki ilk defa girdi (kız)kalçasına sol yada sağ kısmıydı galiba veya kuyruğa yakın yere dokun miyavlıyorsa yerde yuvarlanıyorsa kalçasını kaldırıyorsa kızgınlıktır 5 güne geçiyor ama veterinerim 15 gün sonra filan yeniden başlar demişti

Hilaakey

benimki erkek ve neredeyse 2 haftadır böyle hiç geçmeyecek gibi :D