İki Kedinin Kendi Tuvaletlerine Yapmalarını Nasıl Sağlarım

Lalulunaa

Evimize misafir kedi geldi uzun süreli kalıyor benim en titiz olduğum konu tuvalet ve misafir olan kedi kendi kedimin tuvaletine yaptı o kedinin kuduz aşısı eksik kendi kedimin de iç dışı ,yaptırıcaz ama bir türlü gidemedik ve ikisininde birbirine hastalık bulaştımasından çok korkuyorum
O kedinin kendi tuvaletinden başka tuvalete yapmaması için me yapabilirim

1 CEVAP

NorthNight

Tamamen ayrı odalara alıp izole etmedikçe engelleyemezsiniz. Ve bulaşıcı birşey varsa herhangi birinde bunun için tuvaleti kullanmasına da gerek yok aynı ev ortamında bulaşır zaten.