Kedileriniz Meyve Yiyiyor Mu?

martuyl

Burdaki linkte kedilerin yiyebilecegi meyveler listelenmis, az ve surekli olmamak kosuluyla. Ben cilek, muz, elma ve karpuz denedim ama hepsine burun kivirdi sipa :) Sizinkiler hic meyve yiyiyor mu bu listeden?

7 CEVAP

martuyl

Kuzucansu44, seninki butcende delik açmaya ant içmiş gibi :))

Casperbeyy

Kavuna bayılıyor,araştırdım bir zararı da yokmuş,elimle tutuyorum yalaya yalaya bitiriyor resmen :)

Kuzucansu44

Mango yiyiyor sadece benimki :))

AhsenAise

Salatalık, karpuz ve mısır yiyor kuzum

Warriorsans

Evde karpuz yerken merak edip hemen geliyorlar ama uzatınca genelde burun kıvırıyorlar. Arada çok azıcık yedikleri de oluyor. Şans salatalık delisi, jelibon da zeytin delisi. Bunlar dışında mısır falan da çok seviyorlar ama pek vermiyorum

Willy-Wonka

Tam bir çilek manyağıı. Ama yemiyor baya suyunu yalıyor sürekli lolipop gibi😅

kedibabasi66

Bizimkinin biri sadece zeytini sever kavunuda koklar. Bu sitelere fazla güvenmeyin. Orda kivi yazıyor mesela. Kedi kivi yerse şeker komasına girer.