Kedimin Arka Ayakları Çarpık Basıyor Zor Yürüyor

gzdemia

Merhaba ben bi kedi sahiplenmiştim dışardan hastaydı ve hamileydi yavruları oldu tedavisini oldu iyileşmişti ama son zamanlarda kilo vermeye başladı kakasını kumun dışına yapıyor küçük tuvaletini gidip kuma yapıyor ama yürürken arka ayaklarında sorun yaşıyor biraz güçsüz basıyor yamuk yürüyor neden olabilir veterinere götüreceğim ama bayramdan sonraya kaldı malesef

1 CEVAP

Merhaba benim kedimde yamuk dengesiz yurumeye başladı veterinerler kesin bir şey söylemedi ne oldu sizin durumunuz bilgi verebilir misiniz