Yerde Tüy Parçası Buldum

mehmetkaplan

Yerde bir tutam tüy buldum kedimin. önceden tek tük olurdu bu parça olması şaşırttı beni niye öyle tutam olarak döker ki? nedeni var mı sizce?

13 CEVAP

mehmetkaplan

Haklısınız, sürekli tarıyorum ondan şaşırdım görünce. bir an önce eski haline dönmesini istiyorum :( hiç neşesi yok

kedilikizzz

Ah şu pencereler yaa. Çok sakıncalı. Oyun oynuyo musunuz onunla ? İnş geçer bi an önce.

mehmetkaplan

oynamıyor ki sadece izliyor ama icraate geçmiyor. son günlerde yaptığı tek şey uyumak mama yemek tuvaletini yapmak benden kaçmak, açık bulursa balkona kaçmak bir de boş boş bana bakıyor yabancıymışım gibi bazen ilgilendim şuana kadar ama ilgi istemiyor sanırım yalnız bırakmayı denicem belki kendiliğinden gelir bu sefer

kedilikizzz

Olabilir. Kediler çok değişik varlıklar. Biraz peşimi bırak, rahat bırak beni diyordur belki de :) biraz da öyle deneyin ama balkonun kapısına çok dikkat. Yine aynı şeyler yaşanmasın.

mehmetkaplan

evet çözmesi zorlar, evet dikkat ediyorum artık ^,^

mehmetkaplan

sipariş ettim bileee :)

kedilikizzz

Bnm kedim korktuğunda ya da strese girdiğinde öyle tutam olarak döktüğü oluyor. Ya da taramıyorsanız eğer birikmiş olan tüylerde düşmüş olabilir.

kedilikizzz

Aa bu arada psikolojisi bozul demiştiniz. O sebeptendir malesef. Tüy dökümü artar bu dönemde onun :(

Elifinkedileri

Mehmet bey miamor kedi ödülü var bilmiyorum denediniz mi daha önce pet shoplarda tekli de satiliyor paket halinde de satılıyor denemediyseniz eger bir tane alip vermenizi tavsiye ederim aranizi duzeltmek icin belki işe yarar :)

mehmetkaplan

deneyeyim ama benimki kuru mamayı bile zorla yiyor yer mi bilmiyorum işte :(

Elifinkedileri

En seçici kediler bile hayır diyemiyor ona kuru degil krema türü bisey ince uzun bir paketi var siz sıkmadan yiyemez o yüzden faydasi olur belki

Zehramira

Bugün kedime ödül maması sipariş etmek için *********.com a girdim ve gimcat'in Gimcat super food ımmunity duo-paste orman meyveli kedi macunu'nu gördüm başka seçenekleride var isterseniz onlarada bakın bu macunları sever belki

Elifinkedileri

Ayy inşallah yüzümü kara çıkarmaz:)) afiyet olsun simdiden merakla bekliyorum gelismeleri