Kedim Ve Köpeğim Anlaşamıyor

Pudgesand

Merhaba iyi günler benim 1 yaşında bir kedim var dün yolda yavru köpek buldum birgün boyunca kontrol ettim annesi var mı sahibi var mı diye ama yoktu kendim sahiplendim hem kedimle anlaşır diye ancak bugün kedimi yanaştırdığımda önce kokladı ve sonra korkup kaçtı bir daha da yanaşmadı şuan arada bir uzaktan yanaşıp izliyor bir hareketinde geri kaçıyor bu ikisini birbirine kaynaştırabilir miyim lütfen yardım edin.

1 CEVAP

mehmetkaplan

zaman gerek daha dün gelmiş. kedim bile bana geldikten 2-3 gün sonra tam anlamıyla yanaştı