Kedimin Patisinde Bir Şey Var

Shen

Fotoğrafını çektirmedi kusura bakmayın ama parmağından bile büyük ve acılı sanırım. Veterinere de götüremiyoruz kutuya girmiyor. Ne yapabiliriz, patisindeki ne olabilir?

1 CEVAP

aslihan_e

Fotoğrafta çok net çıkmamış ama mantar olabilir. Apse yapıp şişmiş de olabilir. Bence illa ki bir şekilde girdirirsiniz. Kutuya olmazsa el çantasına falan sokun ensesinden tutup. Mantarsa antibiyotikli ürünler daha kötü hale getirebilir. Apseyse de antibiyotiksiz iyice artar.