Stüdyo Daire'de Kedi Beslemek

Mehmetcan1

Arkadaşlar bir kaç gün önce kendim ayrı evde yaşamaya başladım 1+1 stüdyo daire'de yaşıyorum 55 metrekare ve 2 tane de kedi beslemek istiyorum. Daha önce evde kedi besledim fakat stüdyo daire'de bir ilk olacak bu konuda fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim

8 CEVAP

komurlolis

eski evim 1+1di 4 kedi besliyordum, hiç canları sıkılıyor gibi de değildi gayet mutlulardı

kedibabasi66

Stüdyo daire önemli değil kediler zaten en geniş olan odayı severler. Burdaki asıl mesele zemin katta onları yalnız bırakmayın. Sel olayları çoğaldı. Yüksek kattada balkondan düşme olayları çok.

Mehmetcan1

Zaten bir kaç gün içinde kedi filesi siparişi de geçeceğim o süreçte de balkonu açmayacağım

Mehmetcan1

Kaç metrekare idi eviniz peki

Palyaco

Kediler icin küçük alan

Mehmetcan1

Palyaço 150 metrekare içinde bir alana hapis olmasındansa tamamen özgür olacağı 55 metrekare daha iyi değil mi

Lils

Babaannemin evi 1+1 kedim bir süre sonra sıkılabiliyor. 2 kedi olduğu için oyun vs. oynarlar hallolur bence.

senaau

Küçük bir alan ama tek kedi olsa sıkılabilir evet ama iki kedi için sorun olmaz beraber oynarlar zaten. Birde balkon varmış sanırım file taktirinca balkonu da açık bırakırsınız orda da dışarıyı seyrederler. Hiç sıkılacaklarını zannetmiyorum:)