Urinary Mama Sonrası Mama Seçimi

Dişi 1.5 yaşında kısır kedim proplan urinary mama kullanıyor ama maması bitmek üzere. Veterinerimiz artık urinary mamaya gerek olmadığını söyledi ve RC ya da proplan kısırlaştırılmış kedi mamasına geçiş yapmamızı tavsiye etti. Fakat ekonomi ortada fiyatlar tavan. Kızım da biraz mama konusunda seçici RC ya da Proplana para verip yemezse ekonomik anlamda çok zora düşeceğim. Onun dışında N&D mamayı biraz araştırdım beğenen çok. Sizin kullanıp memnun kaldığınız çok pahalı olmayan orta fiyatlı mama önerileriniz var mı acaba yaklaşık 1 haftalık mama var elimde ve sipariş edememekten korkuyorum hani bayrama kadar gelmez diye. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

1 CEVAP

Anonymus985465

Tıbbi üriner mama virbac'tan petlebi'de bulabileceğiniz Sanabelle Üriner mamaya geçiş yaptım. O da maalesef zamlardan nasibini aldı.
10 kg olarak alabilirsiniz.
Yazdığınız mamaların fiyatını bilmiyorum. Umarım Sanabelle daha uygundur