Market Yogurdu Verilir Mi

canann00

kedime kendi yedigimiz market yogurdundan vermem zararli mi

3 CEVAP

byzkpln

Aslında bende veriyorum çok azcık. İçinde laktoz var kedilerin ishal olmasına neden olabilir. Az miktarda ayda 1 veriyorum

martuyl

Sonuçta mayalanmış oldugu için miktarı az turasanız sorun olmaz. Ben denedim kendiminkinde asla market yogurdu yemiyor :) Kendi mayaladıgımızdan yiyiyor çig sutle falan yapılmıs olandan, o da 1 hafta geçtiyse ustunden mesela yemiyor :) Sizinkiler market yogurdu yiyiyorsa iyi :D

Warriorsans

tadını sevip istiyorsa arada verilebilir ama faydası olmaz