Köpeğin Cinsi Hakkında Yardımcı Olur Musunuz?

FatosSan

Sanırım sokakta yaşıyordu kapımıza kadar gelmiş geri çeviremedik cinsi nedir bilemedik siyah bir köpek resimde flaştan farklı çıkmış olabilir birde yıkamıştık tüyleri o yüzden öyle çıkmış

11 CEVAP

izzy

Sanirim terrier yada kırması keske farklı fotolarda koysaydiniz bu arada güzel davranışınız için tebrik ediyorum onu hiç birakmazsiniz umarım insanin baktığı köpeğin ırkının ne olduğunu bilmesi kadar doğal birşey olamaz mamalari bile ona göre seciyoruz yani

izzy

Halsizlik yapabilir birde şuan yerini yadirgayabilir biraz zaman lazim ben hep igne yaptirdim halsizlik yapıyor ama istahsizlik yapar mi bilmiyorum

FatosSan

Çiğ ciger vermemiz doğru mudur

Çiğ ciger vermeyin verirseniz de çok az verin eğer çok verirseniz köpeğinizde yan etki yapabilir

Alpse

Et kemik gibi şeyleri verirken lütfen kaynatıp verin...

Vaveyli

Cinsinin ne önemi var ki?

FatosSan

Herkes aynı şeyi yapmalı bence teşekkür ederim. Bugün veterinere gittik bize iç parazit için bir ilaç verdi biz onu çiğ ğerin arasında yutturduk o zaman güzel yedi ardından hiçbirşey yemedi ve çokkk az su içiyo er vaf ama anlam veremedik yan etkilerini biliyor musunuz

izzy

Çiğ verirseniz parazit yapar pisirip verin ama cok vermeyin kemik derken sakın tavuk kemiği vermeyin ölüme bile yol açacak kadar tehlikeli aman dikkat

FatosSan

Teşekkür ederim

FatosSan

Çok yardımcı oldunuz

goknur

Ya arkadaslar soyleye soyleyr dilimizde tuy bitti burda. Bide baskalarinida yanlis yonlendiriyorsunuz. Hayvanlara cig rt yedirilmez!! Neden? Cunku cig et virus tasir. Cig tavuk eti, yumurta, tavuk sakatatlarinda salmonella virusu cig kirmizi ette ise e-coli virusu vardir. Ic parazit hapi yutmus kopeginiz sanirim eger boyle giderse hicbir etkisi olmayacak.