Kediniz Nerede Yatıyor.

Mehtaptuna

Mırmır artık kedi evinde yatmayi alışkanlık etti acaba ben mi onu rahatsız ettim uyurken yoksa kediler kedi evinde mi daha çok uyuyor. Sizin kediniz Nerede yatıyor.

13 CEVAP

DrSu

canı nerede isterse orada uyuyor , nasılsa bizim kedinin evi bizim evin hepsi :))

deniz_berkan

kedi evi aldım bir kez içine girdi birdahada girmedi. puflar aldım ondada yatmadı. yere yatıyor benimki genellikle sadece gece yataga gectğiiğimde yatagın ucuna yada komidine uzanıp yatıyor :)

Canandisli

Nerede istiyorlarsa orada yatiyorlar genellikle basimin ya da ayagimin ucunda bazen de evlerinde yatiyorlar bazen halida hatta dolabin ustunde uyuyan oluyor siz rahatsiz etmemissinizdir ben ev aldigimda orada yatmiyorlardi sonradan yatmaya basladilar

fbostancii

kollarımda;)

408ghost

Benim yavru kedim gece tam anlamiyla uyuyacagi zaman boynunda yatiyor ama onun haricinde kisa kestirmeler yapacagi zaman bazen ayak ucumda bazende halida yatiyor.

zeynepgurgen

Yumuşak özellikle polar olan her şeyin üzerinde. :)

mehmetkaplan

benim yaanımda yatıyor benimkisi aramız limoni olsa da gelip illa yatar son bir kaç gündür bile geliyo ama bazen kalkıp yatağın ucunda yatıyor kafasına göre

onuralpaslan

istediği yerde yatıyor ben ona 1 kendim yatak yaptım yatmadı beğenmemiştir diye yatak aldım kaliteli güzel yine yatmadı benim yatağımda benimle uyuyor bazen yerde uyuyor bazen dolabımın içinde :D nerde istiyorsa rahat ediyıorsa orda uyuyorlar genellikle

MiaDamlaa

Ayak ucu, dolap üstü, halı heryerde uyuyor :D

eltarcin

Nereyi seçerse :D Kedi evlerini önermem paranıza yazık.Benim kedim yumuşak ve sıcak bulduğu heryere yatıyor.Örneğim kalorifer,yastık üstü veya kıyafetlerin üzeri gibi :D

betulyasar

Biri ayağımın ucunda diğeri de boynuma sarılıp yatıyor

Eliflal245

Benim kedim boş bulduğu yere yatıyor

Mehtaptuna

Cevaplar için teşekkür ederim. Bende kedi evi getirince mırmır içine girip oyuncaklarını oraya götürür kendi toplar çok düzenli ve cok temiz eşyaları ve sevdiği şeyleri orada saklar isteyince istediğini çıkarır oynardi ama orada hiç yatmazdi ben ilk defa mırmır a kedi evi yaptım ve kedilerimle hep beraber yatardim şimdi benimle yatmayinca acaba benden uzaklaşmak mı istiyor diye üzüldüm açıkçası