Tester Mama Direkt Verilir Mi

stellabennett

arkadaşlar 50gramlık tester mama (başka marka) direkt verilir mi midesinde sorun olur mu? plursa eski mamasıyla karıştırıp mı vereyim

6 CEVAP

Warriorsans

Verebilirsiniz bir sorun olmaz hassas bünyeliyse ishal falan olursa da 1 güne geçer, ben 2 kedime 25 gr 25 gr veriyorum tester olunca

Palyaco

Tester mama azar azar verin sevip sevmediğini anlarsiniz azar azar verirseniz bir sorun olmaz

stellabennett

@Palyaco Ne kadar miktarda vermeliyim?

Palyaco

Güne yayarak 10 gr lik buda o kullandınız mamayi sevip sevmediğini anlarsiniz 5 günde belli eder

stellabennett

@Palyaco peki direkt mi vereyim 5 gün boyunca yoksa eskisiyle birlikte mi

Palyaco

Etkisiyle verirseniz anlamazsınız testere mama değiştirmek için aldıysanız ama değiştirmek için almadiysaniz karışık verin eski mamasiyla