11Aylik Erkek Kedim

rabiaari

Sherlock 2gundur geceleri ozellikle yuksek sesle miyavliyor. Yaklaşık 3haftadir evimizde sokakta hasta buldugum minik misafirimiz var. Kucuk kedi ayri odada kaliyor. Yanyana geldiklerinde bizim esek kadar oglani parcaladi bu kucuk cadi :) 2 gundurde o kucuk kedinin oldugu odanin kapisinda bagiriyor. Sebebi kizginliga girmis olmasimi bu kediyle alakalimi gerçekten cozemedim

2 CEVAP

pisicikpisicik

BENCE KIZGINLIĞA GİRMİŞ,KISIRLAŞTIRIN ODA SİZDE RAHAT EDERSİNİZ

alasbaydan

Muhtemelen kızgınlığa girmiştir, bence de kısırlaştırmalısınız