Kedim Bir Aydır Grip Geçmiyor ?

can0zcan

Kedim Bir Aydır Grip Geçmiyor ?

5 CEVAP

zeynepgurgen

Muayene ettirdiniz mi?

can0zcan

Muayene ettirdim , her hafta iğne oluyor geçmiyor.

Antibiyotik tedavisi oluyor diye dusunuyorum ama kedinizi baska veterinere de goturun cunku bazen gozden kacan birsey olabiliyor

Elifinkedileri

Kedi nezlesi olduysa eger cok zor geciyor ve cok cabuk bulasiyor yemesine özen gostermeniz lazım istahtan kesilebiliyorlar ve muhakkak temiz tutun odalari havalandirin kumunu mama ve su kaplarini sürekli yikayin yattigi ortuleri yikayip havalandirin veterinere danisarak imuneks takviyesi yapabilirsiniz

zeynepgurgen

Her hafta ne iğnesi oluyor?