Yaş Mama Evde Yapılır Mı

Aylinrodite

Merhaba fiyatlar malum biliyorsunuz. Yaş mamayı evde yapsak bir sıkıntı olur mu acaba?

2 CEVAP

yumak_bey

Yapabilirsiniz tabiki çok daha sağlıklı olur fakat pahalıya patlar, vitamin ve taurin eklemeniz gerekiyor sağlık açısından. Vitamin de bir tane değil çoğundan lazım mantıken ve kedinize alerji yapıp yapmayacağını da bilemezsiniz. Biz Schesir ve Nuyri kullanıyoruz yaş mama olarak çok memnunuz Schesir'in konserve yerine Pouch olanlarından kullanabilirsiniz daha uygun fiyatlı ve gramajı fazla ☺️

dilanbulent

Elbette yapılır, youtube'da bir sürü tarif videoları var oradan bakabilirsiniz. Hem daha sağlıklı.