Bu Kedi Hangi Irktan?

Furkankivci

Merhabalar ben geçenler de okul a giderken bir bakkalın önünde bu kediyi gördüm çok güzel tüyleri vardı kendini çok güzel sevdiriyordu biraz ısırdı ama olsun bir kaç soru sormak istiyorum soracağım. Bu kedinin hangi cins olduğunu çok merak ediyorum ilerde sahiplenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

zeynepgurgen

Yüzü tam çıkmamış ama tüylerinin uzunluğu norwegian forest ya da kırması olabileceğini düşündürüyor.

Furkankivci

Tekrar görürsem daha net fotoğraflar yakalıyacağım