Kedim Gözünü Açamıyor

icebluedalin

Kedimin dün akşam hiçbir şeyi yoktu bu sabah farkettim ki gözünü tam olarak açamıyor kısık duruyor herhangi bir iltihap sulanma kızarıklık bir şey yok crystalin ile sildim cayla sildim fakat ayni salı günü veterinere gideceğim zaten ama o zamana kadar yapaabilecegim evde bir şey var midir

3 CEVAP

icebluedalin

Gün boyunca gözünü çayla sildim ertesi güne bir şey kalmadı veterinere gittik o da hiçbir şey olmadığıni kum ya da benzeri bir şeyin kaçmış olabilecegini söyledi daha da tekrarlamadi o günden sonra

Patili_1

Yani ne kadar etkili olur bilemem ama ben kedime bı ara göz capaklanmasindan vs dolayı demlenmiş çaya pamuk batırıp onla gözünü silmiştim yani miktobu da alıyor diye biliyorum ama size ne kadar fayda sağlar bilemedim.bu arada demlenmiş dediğim de çok sıcak olmayacak soğuk olursa daha iyi olur.

stellabennett

son durumu nedir acaba veterinere götürdünüz mü