Kedi Çimi Tavsiyesi?

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar bizim bıcırıklara çim alacağım marka tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

5 CEVAP

Palyaco

Bizimki bir türlü sevmedi birçok farklı firma denedim

BiciriginAnnesi

Güncel

Warriorsans

Ben Quik marka almıştım güzelce uzadı severek yediler de ama aşırı sulamadığım halde alttan küflendiğini fark edip attım. Vets plus hediye gelmişti ama onu deneyemedim arkadaşıma hediye ettim. Bilmiyorum markası çok fark ediyor mu, evde de yapılabiliyor çok basitçe ve geniş bir kaba yaparsanız üzerine yatar hoşuna gider belki

BiciriginAnnesi

evde de yapılabiliyor çok basitçe ve geniş bir kaba yaparsanız üzerine yatar hoşuna gider belki

Bunu yapabilirim aklıma yattı güzel de fikir denemem lazım
Teşekkürler 🐾

BiciriginAnnesi

Bizimki bir türlü sevmedi birçok farklı firma denedim

Ya bizimkilerin aşırı derecede çiçeklere karşı ilgileri var toprakla falan oynamayı çok seviyorlar özelikle Maya 😂

Ama Warriorsans arkadaşın fikri cok güzel aklıma da yattı onu yaparım
Teşekkürler palyaço 🐾