Lütfen Yardım Prochoice, Bonacibo, Golosi

Aylinrodite

Anket

Bonacibo
(6 oy)
Prochoice
(7 oy)
Golosi
(7 oy)
Toplam (20 oy)

Merhaba, uygun fiyatlı mama arayışındaydım ve bu 3ü en çok önerilenler oldu. Sizce hangisi acaba? İçerik fotolarını koyuyorum
Bana en iyisi prochoice gibime geldi şikayetleri de diğerlerine nazaran çok az ama bir de sizin görüşünüzü almak istedim

6 CEVAP

NorthNight

Bu 3 ü arasında benim tercihim golosi olurdu.

komurlolis

üçü arasında golosi kesinlikle

Palyaco

3 mamada golosi uygun fiyat yanliz et ve türevleri kullaniyor uygun fiyatlida lavital tavsiyemdir

Aylinrodite

Peki matisse hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

kedibabasi66

Normalde her mamayı yemeyen kedim Bonacibo'yu yedi. Yanında haşlanmış tavuğu bırakıp Bonacibo'yu yemiş. Sokaktaki canlarda iştahla yiyor. Sebebininse içerik olarak değilde üretim tarihinin yeni olmasından olabilir. Bunları söylerken ben daha iyi bir mama arayışı içindeyim. Bu hamsili mamalarda dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bazen yoğurtta veriyoruz. Yoğurtta mamada bayat olmamalı. Diğer iki mama hakkında bilgim yok. Önerim; daha önce denemediyseniz, 10-15 kg alıp riske etmeyin.

Warriorsans

golosi kısır somonlu mamasını kullanmıştım 8,5 kg bitirdik iki kedimde de bir sorun yaratmadı memnun kaldık tavsiye ederim benimde rotasyona eklediğim bir mama oldu