Mama Yememe

ezgicskn

merhaba. kedimiz için n&d kuzu etli mamadan kısırlaştırılmış somonlu olanına geçtik ama daha az mama yemeye başladı. normalde de gram ayarlı verdiğimiz mamayı bitirmiyor artık. sevmediği için midir yoksa içeriğinden dolayı mı sizce?

2 CEVAP

NorthNight

Sıcaklardan kaynaklı iştahı azalmış olabilir. Sevmemiş olabilir.
Kısırlaştırılmış mamaya yeni başladıysanız ilk zamanlar tadını biraz yadırgıyorlar bu yüzden de olabilir.

ezgicskn

teşekkür ederim. biraz daha devam ederse değiştireyim o halde.