Bursa Cat Sitter Pet Sitter Bursa

SBKart2207

Selam! Ben Banu. 12. Sınıf öğrencisiyim. 6 yıldır kedi bakıyorum. Son 3 yılda daha çok bilinçlendim okuyup araştırarak. Geçici yuva olduğum Kedilerin mama ve klinik masrafları için ve sokaktaki kedilerimin mamasını alabilmek için cat sitterlik yapıyorum.

Bayramda, tatillerde,evde olamadığınız zamanlarda kediniz pansiyon, klinik,yol stresi çekmesin,evde kalsın ama ilgisiz kalmasın isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz💕

•Ellerimi yıkamadan dokunmuyorum ve kaçma ihtimaline karşı kapıya çok dikkat ediyorum açarken. Pencerelerinize güvenlik önlemi almadıysanız ekstra dikkat edeceğim.
•Mamasını,suyunu yeniliyorum
•Kumunu temizliyorum
•Verilmesi gereken ilaç,malt gibi şeyleri veriyorum.
•Sürülmesi gereken krem,sprey varsa sürüyorum.
•Tarıyorum
•Diş bakımı rutini varsa diş temizliğini de yaparım.
•Rahatsız olmadığı sürece bol bol elcükleyebilirim 🤤
•Tabii ki sevdiği şekillerde bol bol oyun oynatacağım.
•İstediğiniz kadar fotoğraf ve video atabilirim 😊
BURSA- Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım,Gürsu, Kestel,Mudanya, Gemlik

Instagram: dombulgicirsasibakan

1 CEVAP

Lils

Güncel olsun soru