Kedim 2 Gündür Banyodan Çıkmıyor Sebebi Ne Olabilir?

Dilann__

Kedim 2 gündür banyodaki dolabın üstünde uyuyor. Sadece acıktığı ve tuvaleti geldiği zaman iniyor.

3 CEVAP

Novalizm

Havalar çok sıcak. Eğer eviniz sıcaksa ve banyo odalardan daha serinse mutlaka orada yatıyordur. Bizimki de odalar sıcaksa ya banyoya gidip fayans ta yatıyor yada koltuğun altına giriyor. Bizimki genelde fayanslı alanda yatıyor.

NorthNight

Sıcaktan dolayıdır. Bizimkide fırsat kolluyor biri duş alıp çıksında serin fayanslara yapışayım diye.

akbas1

Sıcak