Kum Önerisi

ezgiisc

Merhabalar uygun fiyatlı toz fazla tozutmayan kokusuz iyi topaklanan kum öneris olan varsa yazabilir mi?

3 CEVAP

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu ve sandy kokusuz cok iyi tavsiye ederim

Warriorsans

Eaysyclean öneririm. Şimdiye kadar denediğim kumlar arasında fiyat performans olarak bence en iyisi. Toz kabul edilebilir seviyede, topaklanma güzel, uzun ömürlü bir kum.

Sandy denedim toz çok az ama aşırı çamurlaşıyor hiç memnun kalmadım.

Lindocat de kısmen daha az tozlu diğer bentoitlere göre ama çok hızlı kum kalitesi düştü çamurlaşmalar başladı

Bonita_00

Van Cat, Pro Line