Trixie Malt Çeşitleri

teddybal

Selam herkese,
Trixie maltların tüm çeşitleri aynı kıvam/koku/yapıda mı? Bildiğim çeşitleri sade olan(katzen malt), peynirli olan(malt'n cheese), immunglobulin&probiyotikli olan(cat malt plus) ve kedi çimli olan(malt'n grass) var. Birkaç çeşidini deneyen ve öneri sırasında bulunacak var mı, hangisi en güzeli özellikle malt sevmeyen kediler için? Teşekkürlerrr..

7 CEVAP

Palyaco

Trixie seçici kediler yemiyor dr natures ve bio.petaktive yi daha çok seviyor seçici kediler dr natures cok sevdi bizimki

Warriorsans

Ben probiyotikli olanı denedim 1 kutu bitti nerdeyse, yağı ve maltı ayrışık ve buzdolabına koymak çalkalamak falan işe yaramadı. 2. Paket var elimde ama onu henüz açmadım o da aynı mı bilmiyorum. Evdeki kedilerim yağını asla yemiyorlar maltı sıkarken hep yağ damladığı için yağını dökmek zorunda kaldım, malt da biraz katı kıvamlı kaldı o yüzden bayılmadılar ama yiyorlar da. Geçen eve hasta bir kedi alınca kalanını onda kullanmaya başladım o da yemek istemiyor pek ama mamasına sıkarak yediriyorum. Başka bir hasta kediye daha verdim o severek yedi hatta baya bayıldı

Warriorsans

Tüy yumağı açısından başarılı

dilanbulent

Trixie'nin klasik maltını hiçbir şeyi yemeyen kedim yiyor. Sadece Trixie malt seviyor

Lils

Porsiyon instagram hesabının bir kedisi malt yemiyordu. Sadece trixie yemiş (klasik olan) bence deneyin. Olmadı dolap ya da gardrops uygulamalarında satabilirsiniz alan oluyor.

teddybal

Trixie'nin klasik maltının seçici kedilerce yendiğini gördüm Instagram'da bir paylaşımda ama peynirli olan daha yenilesi mi olur ya da peynir sevmeyen kedi bunu da mı sevmez🤔

teddybal

Hiç bulaşmayayım o zaman, evde yediremediğim 4 marka duruyor yanlarına yenisini eklemeyeyim :')
Keşke öyle bir şey olsa ki hem malt oranı iyi olsa hem de ödül gibi sevseler, umarım artık o maltı bulurum.. :'(