Kedi Saldırısı

Enesdgn

Bugün kedimi bahçeye indirdim, 30 dakika kadar sonra eve çıkarmak için yakalamaya gittim, her tarafa kaçmaya çalıştı, bu alıştığım bir durum. Fakat bu sefer her tutmak istediğimde sinirlendi, normalde sakince uslu bir kedidir her seferinde de sakin bir şekilde eve çıkarırdım. Son tutuşumda elime çok sağlam bir pati attı, 15 dakikadır sızlıyor. Tırnakları, Arcus Palmaris Superficialis'e isabet etti, morarma yaptı az çok ve damara zarar verdiğini düşünüyorum. Başına daha önce gelen var mı? Tavsiyeniz nedir?

3 CEVAP

Palyaco

Baticon sürüp hastaneye bir gösterin damara zarar vermiş olabilir

Warriorsans

Batikonla temizleyin enfeksiyon kapmasın. Çok bir sorun olacağını zannetmiyorum ama hastaneye gitmekte fayda olabilir

Enesdgn

Güncelleme: Batikon ile müdahale ettim az önce teşekkür ederim. Olayın sıcağına bir de kanamadan dolayı nereye geldiğini anlayamadım anlaşılan. Bahsettiğim damarın hemen yanına gelmiş. Acillik bir durum yok gibi duruyor. Tekrardan teşekkürler.