Oğlumun Başındaki Kızarıklık

Novalizm

Merhaba, oğlumun kaş ve kulak ortasında bugün kızarıklık oluştu. 2 defa arka ayağı ile kaşıdı kızarıklık oluştu ben o bölgeyi crystalin antiseptik dezenfektan ile sabah, öğle temizledim. Şuan kaşıntı gözlemlediğim kadarıyla yok kızarıklık sabahki gibi değil ama var. Mantar falan olabilir mi? Dün bahçeye çıkarmıştım çimlerde gezindi.

2 CEVAP

achilleos

Merhaba, mantar olabilir, lütfen veterine gösterin, çoğalmasın :(

ceyseuta

Aynısı arkadaşımın başına da geldi. Mantar çıkmadı ama kendisi kaşıyarak yapmış.