Ölmüş Sokak Kedisi

Yampirik

bugun eve giderken yol kenarında otların arasında yatan bi kedi gördüm uyuyo sandım ama yanına gittiğimde ölmüş olduğunu gördüm sanırım yeni ölmüş koku sinek vs yoktu. hava karardığı için o an bi şey yapamadım yarın sabah tekrar yanına gideceğim ? toprağa mı gömeyim nasıl yapayım fiikir verir misiniz? Annem evdeki kedime hastalık bulaşma ihtimalindne korkuyor böyle bi durum var mı?

2 CEVAP

zeynepgurgen

Sizin aracılığınızla hastalık bulaşmaz. Ama çekiniyorsanız eldivenle dokunun.

alasbaydan

Ölü kedilerden mantar bulaşabiliyor, eldivenle tutmanızı tavsiye ederim