Kedimin Ön Kesici Küçük Dişleri Düşmüş Neden Olabilir

akbas1

Kedimin ön üst dişleri düşmüş mamayı çatır çatır yiyor. Sizce ne yapmalıyım? Bu ön dişler olmadan sorun olur mu

4 CEVAP

Warriorsans

Düşebiliyor bir sorun olacağını sanmıyorum benim 2 yaşındaki kedimde de o dişlerinde eksiklik var. Hiç dişi olmayan kediler bile kuru mama yiyebiliyor o yüzden sorun olmaz sanırım

Warriorsans

Kısır yetişkin maması yiyor, yavru kedi maması yemesine gerek yok diye düşünüyorum bir sorun olmaz merak etmeyin çok oluyor kedilerde bu durum

akbas1

Yetişkin bu arada 4 yaş

akbas1

Sizin kediniz Yetişkin maması mı yiyor? Ben dişlerin düştüğünü farkedince yavru maması yedirmeye başladım veterinere de sordum o da sizin gibi durumun normal olduğunu söyledi.