Gimcat Kedi Ödülü Malt/Vitamin

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar bu iki üründen alacağım malt /vitamin olan Maya için

Diğer olanı da iki yavru kedim için

İçerik olan nasıl bir vitamin tavsiye eder misiniz ?

2 CEVAP

Warriorsans

İçerik olarak çok bir şey diyemeyeceğim ama bende çok kullandım gimcat ödüllerinden ve tablet vitaminlerinden. Özellikle ilk kedimi sahiplendiğimde hep bunlardan alıyordum memnunduk severek yiyordu, şimdi ödülünü kullanıyoruz ondan da memnunuz. Çok gerekli ürünler mi bence tartışılır. Kedimde malt ishal yaptığı için malt tabs kullanıyordum ondan da memnunduk genel olarak başarılı ürünler.

BiciriginAnnesi

Açıkçası gimcat ürünlerini dediğiniz gibi ben de seviyorum içerik olarak gerçekten başarılı bir marka

Malta sadece kusma problemimiz olmuştu çok şükür o problem de ortadan kalktı

Biz de bu ürünleri kullanalım bakalım ne kadar fark edecek
Teşekkürler Warriorsans