Köpek Kampayasi Cıkarsak Petlebi Olarak Nasil Olur

ariftemel7

Anket

olur
(8 oy)
olmaz
(0 oy)
Toplam (8 oy)

Biz CARŞI GRUBU OLARAK KÖPEKLERE YUVA YAPIYORUZ HER AYDA 10 15 CUVAL MAMA ALARAK YUVALARA MAMA GÖTÜRÜYOZUR BURADA DA ÖLE KAMPAYA YAPAMAZMİYİZ YAPSAK NASİL KARSİLANİR

3 CEVAP

pacmansoy

Yardımın her türlüsü çok güzel olur. Ancak her şehir için bölge bölge gruplanmak gerek. Bir de yardımın yapılacağı yerleri önceden tespit etmek lazım. Var bu şekilde küçük gruplar ama malesef hepsinden haberimiz olmuyor. Burda konu açılsa hatta etkinlik oluşturulsa ne güzel olur. Biz de katılırız.

Muslera

Bence güzel karşılanır...

acarabi

Neden olmasın. Şu an köpek sahibi değilim fakat bizim bölgede tertilenirse katılabileceğim bir kampanya olur herhalde.