Çok Önemli Lütfen Okur Musunuz

ipekusta

daha fazla kişiye ulaşması adına buradan da paylaşmak istedim bu güzel kız yuva arıyor eğer sahip bulunamazsa pansiyona gidecek:( çok uysal çok uyumlu. dişi,kısır. 1,5-2 yaşlarında. sahilde cinsel istismara uğradı ve daha sonra belediyede tedavi gördü. o şekilde sahile bırakmaya içimiz el vermedi çünkü daha kötü olacaktı. ona şans vermek ister misiniz 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

2 CEVAP

Superisi814

Dilerim ki bir can ile yol arkadaşlığı yapmanın idrakinde olan emin eller ile buluşsun..

ipekusta

şehri yazmayı unutmuşum yer istanbul. lütfen sahiplenme bilincinde olan kişiler ulaşsın takip etme şartı ile sahiplendirilecek