Kedi Üşümesi

Mariana

ben rusyada yaşıyorum ve hava şuanda burda -7. geceleri -15 dereceye kadar düşebiliyor. birden böyle soğuklar bastırınca evimde çok sıcak olmuyor elektrikli soba extradan kullanmama rağmen, evimde halı yok. korktuğum konu kedim üşür mü, üşütüp hasta olur mu diye korkuyorum. yılbaşına kadar hava -30 kadar düşüyor :( ne yapabilirim? öyle üzerini örtünce uyurken üstünden atıp uyumaya devam ediyor. bebek yeleği mi alsam? kedim bu arada 8 aylık.

6 CEVAP

mehmetkaplan

Kediler rahatı seven hayvanlardır kesin rahat edebileceği üşümeyeceği bir yer vermişsinizdir ona hali hazırda orada yatar yada kendi bulur bir yer bence. Extradan hiç yoktan küçük paspas tarzı şeyler alıp koyabilirsiniz bazı yerlere

eltarcin

Halı olmaması bayağı bi dez avantaj olmuş.Belki alabilirsiniz ama onu da çıkarmanız lazım yalanması için.Bilemedim ki ne desem.Fikrim olursa söylerim:)

zeynepgurgen

Kediler genelde kıyafet giydirilmesinden hoşlanmıyorlar. Üşürse zaten battaniyelerin, yorganların altına kendisi girmek isteyecektir

Elyafla yataklar yapin sicak yerlere koyun bence buda bir cozum olabilir ustu kapali yataklar yapin internetten videolara bakabilirsiniz

Elyafi koyacaginiz sey polar olursa sicak tutar

yumi633

Eve kediniz icin sıcak bir yatak yuva ayarlamak en pratigi oyle kadifeden polardan cok guzel oet yatakları var siz de yapabilirsiniz