Kedi Kısırlaştırma Riskli

Karaciğer böbrek yetmezliği olan erkek kedi kısırlaştırması riskli olur mu arkadaşlar

3 CEVAP

poverpuff

olabilir. güvenilir ve farklı veterinerlere danışın. erkek kedi için kısırlaştırma tartışılır ve düşünülebilir bir şey bence. hele saglıgı söz konusu iken. saglıkla kalın🐈🙏

Warriorsans

Riskli olabilir, durum veterineriniz tarafından değerlendirilmeli artılar eksiler göz önünde bulundurulup ona göre bir işlem uygulanmalı

Riskli olur. Erkek kediler daha hafif atlatsa da operasyonu anestezi alacak ve o ilaçlar zaten karaciğer ve böbreği etkiliyor. Kan tahlilleri düzgün değilse veteriner yapmayabilir.