Kedimin Asla Geçmeyen Ve Artan İshali

Lokumcukk

Yavru kedim nerdeyse bir aydır ishal 30 paket probiyotik bitirdik 4 gün antibiyotik tedavisi gördü üç kez mama değiştirdik ve sonuç olarak ishali daha da arttı Burnunda mantar olduğunu söyledi veteriner ondan kaynaklı olabilir mi Daha napılabilir deliricem artık

7 CEVAP

Warriorsans

Bizde geçmeyen ishali (antibiyotik probiyotik pirinç haşlama falan bir sürü şey denemiştik asla işe yaramamıştı) royal canin sensible mama 4 günde çözmüştü. Mama dışında hiçbir şey vermedim bir süre, daha sonra yavaş yavaş kendi mamasına geçtik. Belki deneyebilirsiniz tavsiye ederim

Warriorsans

Yavru maması değil yetişkin kedi maması, kediniz kaç aylık? Eğer yiyebilirse kısa süreli kullanıp sonra kitten mamasına tekrar geçersiniz iyi gelir diye umuyorum

Anonymus985465

Dışkı analizi bir kaç dakikada yapılıyor ve ishalin sebebi teşhis ediliyor. Ancak dışkı taze olmalı.
Virbac gastro mamayı da deneyebilirsiniz.

Ramses yavru iken rc sensible yedi hiçbirşey olmadı ishali geçti. Çok iyi bir mama. İshale birebir

Lokumcukk

Bende herşeyi denedim patates pirinç mamalardan proplan hills felicia hiç biri bi işe yaramadı Yavru kedilerinde yiyebileceği bir mama demi rc sensible

Lokumcukk

3 aylık royali deneyeyim birde o zaman

Lokumcukk

İlçedyim bir saat sürüyor veteriner yapılabilirse yaptırayım