Kedimi Birakacak Yer Ariyorum!

TarcinBey

Arkadaşlar evde misafir var ve gram misafirlik halleri halleri yok. Bana gina geldiği için 2-3 gün başka yerde kalicam ama orasi kalabalık bi aile olduğu için kedimi goturemem. Arkadaslariminda pek düzgün bakabileceklerine inanmiyorum. Hayvan Pansiyona da verecek param yok acikcasi. Ne yapabilirim? Veya geçici yuva vs mi ayarlasam veya içinizden 2-3 gün bakmayi kabul edebilecek birisi var midir ki. Yer değiştirmesi iyi değil evet ama evde çocuk onu uyutmuyor gözüne parmagini sokuyor vs farklı ortam olsa da rahat olması daha önemli bence.

11 CEVAP

aksoy65

size biraz farklı gelecek ama böyle misafirleri kabul etmemeyi deneyebilirisiniz, bazen insanlara hayır demek en iyisidir. Ayrıca çocuğa da gerekli tepkiyi verin ki karşısındakinin oyuncak olmadığını anlasın, ben öyle yapıyorum

zeynepgurgen

Keşke öyle olabilse ancak işin içinde aileler, akrabalar vs olunca misafir kabul etmemek pek mümkün olamıyor.

Mariana

bende hiç arkadaşlarıma güvenmedim onlara bırakmak istemiyordum ama emanet kedi olunca öyle güzel bakıyorlar ki, eğer burdan bulamazsanız bence arkadaşlarınıza güvenmeyi deneyin

zeynepgurgen

Hangi şehirdesiniz?

TarcinBey

İstanbul Küçükçekmecedeyim

zeynepgurgen

Ankara'da olsaydınız iki üç gün sonra alabilirdim. :/ İnşallah buradan biri çıkar misafir etmek isteyen.

TarcinBey

Aynen bana kalsa değil yatili misafir kapidan içeri almam kendi evimi biraktiricak raddeye getirdiler artik. Daha once de çocuklu misafirimiz kaldi ama kediyle çok güzel oynuyorlardi bi canli olduğunun farkindalardi. Çocuğa da ne yapsak ne desek akillanmiyor devam ediyor yapmaya. Umarim birakabilecegim bir yer cikar

zeynepgurgen

Bence siz de gitmeyin kediniz evde misafirlerle yalnız kalmasın. Onun için sabretmeye çalışın.

Elifinkedileri

Duzenli gittiginiz veterineriniz varsa bence yardim isteyebilirsiniz mamasini goturun 2 gunluk oldugunu soyleyin yardimci olurlar para icin calisan bir yer degilse eger halden anlayan birisiyse konusmaniz yeterli olur

mehmetkaplan

İzmitte olsa ben seve seve alırdım. Fakat çok zor bir durum cidden. Bende tek yaşamama rağmen misafir almıyorum arkadaşlarımı bile çünkü kedim evde her şeyi yapabiliyor misafir varken bu zor olur evin sahibi o sonuçta

TarcinBey

Güncel