Yaz Ayları Geldi Ve Kedi Tuvaletini Nereye Koymalıyız

Yaz geldi ve sıcaklar çok fazla. 2 adet kedi tuvaleti var evde lavaboda duruyorlardi ama galiba hem nemden hem sıcaktan kediler için ve benim için koku sorunu oluşmaya başladı başka evde nereye koyabilirim

9 CEVAP

Gofrettiin

Bizimki yaz kış balkonda😊

Gofrettiin

Koku için kumuna tarcın koyun 1 yemek kaşığı 😊 mis gibi kokuyor✨

teddybal

Balkonda sağlam bir kedi teli varsa balkona koyabilirsiniz. Yazın kış gibi balkon kapısı kapalı olmadığı için kolayca girer çıkar.

Warriorsans

Bizim tuvaletler kapalı balkonda duruyor, bir cam sürekli açık ters yöne açılan sineklik var ve güçlü yani tırmansalar falan yırtılmıyor asla. Cam açık olduğu için hava alıyor koku da yapmıyor sorunsuz kullanıyoruz

BiciriginAnnesi

Benim 3 kedim var 2 kapalı tuvalet kabı var

Yaz sıcaklarında ister istemez ufak bir koku artışı oluyor bende balkona koyacağım

Balkonunuz korunaklı güvenli ise sizde balkona koya bilirsiniz

NorthNight

Koku için active clean koku giderici kullanabilirsiniz. Başka müsait bir alanınız yoksa.
Bizimki sürekli banyoda duruyor havalandırma camı (korunaklı) hep açık ve hava akışı yeterli oluyor koku sorunu yaşamıyoruz. Birde ben havalar ısındığından beri kumu daha sık tamamen döküp yeniliyorum. Eskiden her gün bir kez temizlerdim şimdi sabah akşam temizliyorum oda farkettiriyor.

dilanbulent

Evimiz küçük olduğu için kedinin tuvaletini koyabileceğimiz tek müsait yer banyomuz. Şu ana dek hiçbir koku olmadı. Evde tek 1 tane kedim olduğu için ve her gün temizlediğim için hiç koku sorunumuz olmadı.

martuyl

benim kedi erkek, genelde idrarları kötu kokar derler ama neyseki bizimkinin kokmuyor :)

daha birlikte ilk yazımız olcak ama banyoda tutuyorum, banyonun ustten telli bi camı var o hep açık, kum kabı da açık kaplardan. kum olarak litresi en ucuz topaklanan hangisiyse ondan alıyorum. ama gunde 6 defa falan temizliyorum. neyseki koku problemi yaşamadık.

kediler için kum kokusu giderici bir toz oluyor onu deneyebilirsiniz sık sık eledikçe ve havalandırdıkça kokunun azalacağını düşünüyorum