17 Kg Lık Mama Nasıl Muhafaza Edilebilir

2 adet kedim var 1 tanesi yetişkin diğeri yavru malum mama tüketimi arttı 17 kg lık mama almayı düşünüyorum yemeleri gayet iyi bayatlama durumu olurmu nasık muhafaza etmeliyim bilgi verebilirseniz sevinirim

1 CEVAP

Warriorsans

Ben şöyle yapıyorum evde büyük bir plastik kova var ona koyuyorum aldığı kadarını, cam kavanozlara ve birde sürekli büyük kovayı açmamak için ondan daha küçük olan bir plastik kovaya da koyuyorum. Kalan mamayı da kendş poşetinde iyice havasını alıp kapatıyorum birkaç kat poşet geçirip güneş görmeyen bir dolaba koyuyorum bir sorun yaşamadık şimdiye kadar zaten önemli olan sürekli ağzının açılmaması hava almaması ve nemden güneşten uzak olması