Kedim Evde Yalnız Kalabilir Mi

Tughal

Arkadaşlar yeni kedi sahiplendim,3/3.5 aylık scottish 1 hafta olacak. Bana ve eve alıştı.
6/7 saat evde yalnız kalabilir mi yeterli yem ve su ile. Surekli gayle çekiyorum evde 1 saat bile yalnız kalsa kötü hissediyorum kendimi

4 CEVAP

dilanbulent

Mamasını ve suyunu yeterince koyun. Bir de oynayabileceği oyuncakları eksik etmeyin. Kendisi kalabilir yani 6-7 saatten bir şey olmaz. Ama eve geldiğiniz zaman onla oyun oynayıp ilgilenmeyi unutmayın enerjisini atması lazım sizinle.

ozge1985

Ciddi bir sorun yoksa Max. 2 gün tek kalabilirler.
Şimdi havalarda sıcak oyuzden uyuma modunda oluyorlar. Sıkıntı olmaz 6-7 saatten :)

evet kalabilir, yeterince su ve mama koyarsanız. ama eve geldiğiniz zaman onunla güzelce ilgilenin

senaymert

ben çalışıyorum evde kedilerim sürekli yalnız, evde ulaşabilecekleri yeteri kadar mama ve suyu varsa hiç bir sorun olmaz, zaten onlar günün çoğunu uyuyarak geçirdikleri için sıkıntı olmaz, eve gelince bu süreyi telafi edersiniz