Kedim Beni Umursamıyor

4 aylık tekir erkek sahiplendim adını sürekli söylüyorum mama veriyorum ama umrunda bile değil kucağıma alıyorum kaçıyor sarılıyorum kaçıyor mutfağa sürekli orda ne yapmalıyım

1 CEVAP

dilanbulent

Kedilerin de insanlar gibi farklı farklı karakterleri vardır. Bazı kediler çok afedersiniz yılışık olurlar kucağınızdan ayrılmazlar sürekli ilgi isterler, bazı kediler de kendi hallerinde takılmak isterler kucakta durmayı falan sevmezler. Buna yapılabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum karakteri böyle demek ki.