Kediyi Belediye Barınağına Vermek Doğru Mu

zeyneplina

2 Yaşında bir kedim var 2 yıldır besliyorum bugün balkondan düştü ve dişi kırılmış ağzı kanadı veterinde kaldı bugün ama önemli birşeyi yok ama annemle babam kediyi belediye barınağına vermek istiyor onlarda sahiplendirecekmişler ama orası güvenilir mi yani annemle babama söz geçiremiyorum o yüzden vermek zorundayım ama belediye barınakları iyi mi oluyor güvende olmasını istiyorum tanıdık birine vermek isterim ama söz geçiremiyorum dediğim gibi ne yapmaliyim

19 CEVAP

Sizce doğru mu? 2 sene kadar evde baktığınız kediyi barınağa vermek istiyorsunuz ve camdan düşmüş hayvan. Ben kirada oturuyorum ve ev sahibim asla evcil hayvan istemiyormuş evinde. Fakat 2 kedim var benim bilmiyor bunu. Sözleşmeye istemiyorum vb. bir şey yazmadık. Camlara tel takamıyoruz doğal olarak izin vermiyor. Fakat camları havalandırmak için açtığımda önünde oturuyorum kedim düşmesin zarar gelmesin diye. Sürekli peşlerindeyim. Yapmayın ne olur. Küçük bir bebeğiniz olsaydı böyle mi yapardınız? Onlar benim çocuğum. Umarım siz de onları evlat gibi görürsünüz bir gün.

Behlulkj

Ya siz neyin kafasındasınız.o kedi orada duramaz.ailenizi ikna edin.kedi size alışmış.yaptığınız şey canilik!

Efekilic

@BiciriginAnnesi tabii verecek cevap bulamayınca yaşımdan vurursunuz yazık 😅

BiciriginAnnesi

BiciriginAnnesi tabii verecek cevap bulamayınca yaşımdan vurursunuz yazık 😅

Senin daha çok ekmek yiyip çok büyümen lazım 🥴

Ablacım bak senin yine uyku saatin geldi hadi git yat uyu sen uyu ki büyü büyüdüğün zaman gel buraya benimle atış hatta tartış ondan sonra söyleyeceğim sözleri kaldıramazsın gider ağlarsın 🤫senle uğraşmam