Uzun Süren Tedavi İçin Kilo Aldıracak Mama

Szrcanx

Arkadaşlar merhabalar herkese öncelikle 4 aydır süren ve hala uğraşmakta olduğumuz ev bireyimiz için kilo aldıracak destekleyici bir mama bakıyorum şuanda kullanmakta olduğu brit care deri ve tüy sağlığı için olandan önceden de bu mamayı kullanıyordum gelelim dumanın rahatsızlığına 4 ay önce mantar oldu bağışıklığı düştü 4.5 kiloydu mama yememeye başladı daha sonra du içmemeye başladı hızlı kilo kaybına neden oldu vet vet gezdim çare bulamadım detaylı bakmalarına rağmen sonra kendisi sarılık oldu bütün derisi sapsarı ağız içi vs safra kesesi genişledi karaciğer in de farklı bölgeler de yanmalar olduğunu söylediler fakülteye gittim oradaki hoca sağolsun deteylı ilgilendiler 1 ay boyunca her gün iğne ve serum ile kurtardık evladımızı 2.5 kiloya kadar düşmüştü her gün yaş mama ile şiringayla besliyordum sarılığı vs düzeldi şu son 1 aydır sürekli bir kaşıntı hep kaşınıyor yara yapıyor tüy kopartıyor diye boyunluk takıldı arada çıkartıyoruz bu sever koltuk altlarını ellerini emerek ısırarak yalıyor tahriş ediyor bölgeyi 1 ay daha takılı kalacakmış ve alerjisi olabilir dediler daha önce böyle bir olay yaşayan arkadaşlar dan yardım bekliyorum yazı uzun olduğu için kusura bakmayın lütfen şuan da 3.600kg kendisi

11 CEVAP

Deniz1741

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Sizin kedinize yarar mı bilmiyorum ama proplan kilo aldıran bir mama.

Palyaco

Proplan cok kilo aldıran bir mamadir somonlu yada kuzulu tavsiyemdir en çok kilo aldıran mamadir bugday gluteni mısır gluteni tabi kabiz yapıyor onun için exclusion karıştırırsaniz bu sorun ortadan kalkar

Palyaco

Tüy dökümü için happy cat biotin 700 ve kolon yağı var içinde oda güzel kilo aldırıyor ve lezzetli bir mama seçici kedilerde

Palyaco

Happy cat urinary bu mama gerçekten iyi kullandım tüy dökümü için güzel kiloda aldırıyor

Szrcanx

Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun evet proplan bir kaç kişi daha önerdi ama bu sefer tüyü çok dökülmez mi zaten aşırı seçici bir kedi mama konusunda bu mamasını bulup yedireceğim diye bir çok mama denedim kuzulu vs yemiyor balıklı yiyor tavuk da bir ihtimal

BiciriginAnnesi

Öncelikle çok geçmiş olsun

Proplan kilo aldırıyor kullanmanızı tavsiye ederim isterseniz deneme paketi olarak alın severse devam edersiniz ki sevmeyen kediye pek rastlamadım .

Somon balıklı
Morina ve okyanus balıklı
Morina alabalıklı
Tavuklu mama yiyorsa da
Proplan tavuklu tavsiye ederim

Proplan Tüy döker mi diye yazmışsınız her hayvan ister istemez tüy döker ,bu durumu mamaya bağlamayın tüy dökümünün temelini bulmak lazım kedinize iyi gelmeyen bir durum mu var diye hatta temelini sağlama almak için de vitamin takviyeleri ile destekleyerek çözüm bulabilirsiniz.

Deniz1741

Ben uzun zaman kullandım proplanı kilo aldırdığı için bıraktım. Tüy dökümü veya ciddi bir sorun yaşamadım açıkçası. Tüy dökümü alerji vs biraz şans işi. Kediden kediye değişiyor. En iyi dediğimiz mamalar bile bazen yaramıyor. Denemek lazım.

Szrcanx

Yukarıda belirttiğim gibi daha önceden beri brit care kullanıyor neredeyse hiç dökülmüyordu tüyü hastalanana kadar proplan bakacağım önerileriniz üzere seçiçi kediler için olanı da varmış sanırım

BiciriginAnnesi

Evet seçici kediler için olan mama da var umarım faydasını görürsünüz 🐾

Bonita_00

Proplan

Szrcanx

Arkadaşlar günceldir proplan da sorun varmiş sanırım başka önerebilir misiniz?