Çok Acil Kısır Kedi Maması Önerisi

sconnie

acana'dan sanabelle'ye düştük bir 10 kg kullandık herhangi bir sorun yaşamadık şimdi maması bitmek üzere tekrar sanabelle alayım dedim maşallah uçmuş gitmiş şu an asla bütçem yetmiyor exclusion almayı düşündüm ona da pek güvenemedim 1000 tl'yi geçmeyecek güvenilir içeriği güzel kısır mama önerilerinizi bekliyorum :(

7 CEVAP

Palyaco

Exclusion 1 yıl kullandım cok memnun kaldim happy cat urinary tavsiye ederim kisir

sconnie

@Palyaco teşekkürler bakacağım

Palyaco

2 mamadada sıkıntı yaşamazsınız malum fiyatlar uctu

Warriorsans

Exculusion sığır etli kısır mamasını yaklaşık 2 aydır kullanıyoruz 2 kedimde de bir sorun yaşatmadı ama ton balıklı olanında idrar yolu sorunları yaşattığına dair çok fazla geri dönüş var. Bozita bence bu segmentte en güvenilir ve iyi içerikli mamalardan, tabi son zamlarla fiyatı ne oldu bilmiyorum. Golosi somonlu kısır mamasını da 8,5 kg kullandık memnun kaldık bir sorun olmadı severek yediler, tavsiye edebilirim 20 kg alında aşırı uyguna geliyordu

sconnie

kara kara düşünüyorum şimdi aldık bir tane diyelim bir dahaki alışımızda neye düşeceğiz düştükçe düşüyoruz en iyisini en güzelini yedirmek istiyorum hep sağlıklı olsun istiyorum ama şartlar geriledikçe geriliyor ne yapacağız böyle hiç bilmiyorum gerçekten çok üzgünüm

Bonita_00

Exclision

sconnie

@Warriorsans çok teşekkürler