Köpeğim Eve Gelmiyor

yayayuo

köpeğime apartmanın bahçesinde bakıyorum ve asla gitmez sürekli gezer ve hep geri dönerdi ama dün akşama doğru gitti ve geri dönmedi bu sabah baktığımda yemeği bile yerinde duruyordu hiç uğramamıştı bile ama az önce gördüğümde (şu an saat gece 12 civarı normalde hep yerinde olurdu bu saatlerde) yanında bi köpekle evin önünden geçti ve hiç içeri bile girmeden bahçe kapısını kokladı ve sonra tekrar uzaklaştı yanındaki arkadaşıyla birlikte neden eve gelmiyor bir bilgisi olan var mı?

4 CEVAP

BiciriginAnnesi

Köpeğiniz kısır değilse kendine arkadaş yapmış olabilir yoksa kolay kolay gitmez arkadaşıyla gezmek yemekten ve sizden daha cazip geliyor olabilir

Gelir ama evine gelmesi bir kaç günü bulabilir

BiciriginAnnesi

Sağlık sorunu yoksa ve kısır da bir köpek olmadığı için hamile olarak dönme durumu var

İsterseniz veteriner ile görüşün doğum yapmasını istemiyorsanız kısırlaştirma ameliyatı olabilir mi diye bilgi alın

yayayuo

@BiciriginAnnesi eve hamile olarak mı döner?

aslihan_e

Köpeği sokağa bırakırsanız dönmeyebilir, dönemeyebilir de. Aşılarını yaptırdınız mı? Aşısızsa Distemper kaparsa ölür. Araba çarpabilir, zehirli gıda yiyebilir. Hamile dönmesi heralde başına gelebilecek kötü olayların en iyisi. Yerinizde olsam aşısızsa yaptırır, kısırlaştırır, geceleri de güvenilir, köpek girmeyecek bir yere koyardım.