Köpeğimin Cinsi

Pudgesand

Yavruşumu 2 gün önce aldım yarın aşılarını yaptıracağız tabi veterinerde öğrenebilirim ama merak ettiğim için soruyorum anlayan birileri yardımcı olabilir mi bu bebeğimin cinsi ne acaba?

8 CEVAP

eltarcin

Bu işte çok güzel oldu :) Köpeğinizle birlikte sağlıklı mutlu yıllar dilerim :)

Pudgesand

Zaten sokakda doğmuş bir yavru bu sahiplendim kedileri olan bir teyzemizden. Satın alma gibi birşeyi asla yapmam

Alpse

Labradora benzettim...
Ama veteriner ne der bilmiyorum...
Daha yakından göreceği için...
Karar onun...

MISRA160

labrador

eltarcin

Keşke aldım yerine sahiplendim kelimesini kullansaydınız.(eğer satın almadıysanız,aldıysanız SATIN ALMA SAHİPLEN)
Bu arada cinsi labrador.

MinelG

Maşallah çok şekermiş :)

potato17

labradora benziyor ama kırma olabilir

DenizzzzY

Labrador gibi ama sanırım kırma :) Çok şekermiş, güle güle büyütün.