Kedimin Kulak İcleri

Brcnpamuk

Kedimin kulak icleri kizarik kirli bir göruntu var yata olabilir mi kendimiz temizleyebilirmiyiz 3 aylik british kedim.

2 CEVAP

Lils

Kirliyse nemli pamukla temizleyebilirsiniz. İçine su kaçmaması lazım kulağın o yüzden pamuk çok ıslak olmasın. Yara vs. varsa veterinere götürmek en iyisi.

Camurlu

Benim kedimde de aynı şey var, genellikle çiçek böceklere yaklaştığında ve bizden gizli insan yemekleri yendiğinde oluyor. Ona kendi maması haricinde bir şey vermeyin ve bitki ile haşeratlara yaklaştırmayın, (Onlara alerjisinden dolayı olabilir) kulağının içindeki kirlere gelirsek; Kulak çubuğu ve ya minik bir pamukla dikkatlice hafif hafif çok bastırmadan nazikçe temizleyin, biz böyle yapıyoruz en azından.