Sizce Siparişim Nasıl

sahraxfittiko

Pro Plan Pouch Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85gr
Me-O Sos İçinde Kuzu Etli Yavru Kedi Konservesi 80gr
Cat's Choice Nutrition Biftekli Kedi Ödül Çubuğu 15gr 3lü
Pro Plan Pouch Hindi Etli Yetişkin Kedi Konservesi 85gr
Nutri Feline Ton ve Alabalıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85gr
Animonda Vom Feinsten Kümes Hayvanlı ve Kremalı Yetişkin Kedi Konservesi 100gr
Reflex Plus Daily Taste Kıyılmış Ördekli Kedi Konservesi 85gr
Reflex Somonlu Tahılsız Kedi Ödül Maması (3 Parça)
Wanpy Karışık Çeşit Sıvı Kedi Ödül Maması 14gr
Garden Mix Kıyılmış Ton Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85gr
Felix Sos İçinde Ton Balıklı Lezzetli Et Dilimleri Yetişkin Kedi Konservesi 80g
Felicia HypoAllergenic Somonlu Düşük Tahıllı Yetişkin Tester Kedi Maması 50gr
Felicia HypoAllergenic Kuzu Etli Düşük Tahıllı Yetişkin Tester Kedi Maması 50gr
Schesir Ton Balıklı ve Bitki Özlü Kedi Konservesi 85gr
Felicia Jöle İçine Somonlu Taurinli Tahılsız Yetişkin Kedi Konservesi 85gr
Schesir Ton Balıklı ve Aloe Veralı Yavru Kedi Konservesi 85gr
Animonda Vom Feinsten Karışık Etli Yetişkin Kedi Konservesi 100g
Miamor Pastete Yürek Etli Yetişkin Kedi Konservesi 85gr

Bunları aldım bence 7,5/10 felix falan çok nadir alırım zaten

3 CEVAP

Keyfimbilir

Çeşit olmuş fazla fazla :) Şifa olsun inşallah 😋

Lils

Gayet güzel olmuş. Ben artık tek tek alamıyorum yaş mamayi maalesef. T r en d y o l , çiçek s e pe ti , he psi bu ra da gibi yerlerden toplu alıyorum. Dün 24'lü prochoice konserve aldım mesela. 12-12 iki çeşit. Vets plus, gimcat falan almak istiyordum ama indirimde bile tanesi 10 lira bunların. Diğer sitelerde ilk siparişte indirim kuponu vs. olunca evdeki birinin telefonuna uygulamayı yükleyip alıyorum. Böyle aldığım için 24 adet prochoice 130a geldi mesela.

sahraxfittiko

bana da ekonomik geliyor ama kedim bir mamayı 1 yiyor 2 yiyor sıkılıyor para boşa gidiyor keşke her mamayı yese