Kedimin Makatından Kahverengi Sıvı Aktı

Mothercat

Merhaba arkadaşlar sorum şöyle kedimi severken göbeğini sevdim sonra bir baktım makatından kahverengi çiş gibi sıvı bir şey aktı birkaç damla ve bu iki defa oldu geçen haftada olmuştu ama aldırış etmedim kedim 2 yaşında kısır dişi ve ishal de değil sizce neden olmuştur çok korkuyorum kötü birşeyse diye sizin kedinize de oldu mu hiç normal birşey mi cevap verirseniz çok mutlu olurum

5 CEVAP

NorthNight

Anal kesede doluluk varsa veya orada bir enfeksiyon varsa akıntıya sebep olabilir, sümük gibi bir yapıda oluyor. Her ihtimale karşı veterinere götürüp anal kesesini muayene ettirin, ona göre müdehale yapılır.

gokhansultan

Aynı durum geçen hafta oldu ertesi gün kesik kesik çiş yapmaya başladı. Kliniğe gittik enfeksiyon çıktı. 3 gün antibiyotik vurulduk 2 gün daha kaldı ama düzeldi.

BiciriginAnnesi

Büyük ihtimalle enfeksiyon var bizim de başımıza geldi enfeksiyon çıktı antibiyotik başlandı geçti siz de geç kalmadan veterinere gidin
Geçmiş olsun

Mothercat

Nortnight teşekkür ederim cevabınız için ama sümük gibi değil çiş gibi sıvı ama kahverengi

Mothercat

gokhansultan teşekkür ederim cevabınız için